RSS
 

Smaki dzieciństwa – Werther`s Orginal

07 mar

Już niebawem rusza nowa kampania na rekomenduj.to 

big_cukierki-left
Uwielbiasz cukierki, prawda? Twoi znajomi wiedzą, że gdy mają ochotę na coś słodkiego, zawsze poczęstujesz ich czymś niezwykłym. Czy przypominasz sobie Werther’s Original? To wspaniałe wspomnienie smaku z dzieciństwa… Teraz masz szansę przypomnieć sobie, że Ty także jesteś kimś wyjątkowym.

3a

Otrzymasz paczkę cukierków. Dostaniesz ich tyle, że z radością będziesz mógł podarować je rodzinie i przyjaciołom oraz wspólnie odkrywać świat karmelu z Werther’s Original. Twoi bliscy zasługują przecież na chwilę przyjemności. Jesteśmy pewni, że pokochają wyjątkowy smak nowości od Werther’s Original, a Ty będziesz dumnie reprezentować tak słodką markę!

 

Jak już podzielisz się słodką chwilą przyjemności ze znajomymi – będziemy oczekiwać od Ciebie wykonania kilku zadań. Ambasador to w końcu Ambasador! :) 
Dzielnie będziesz opisywać nam opinie znajomych na temat Werther’s Original Creamy Filling. Spokojnie – to nie szkolne wypracowania, doskonale rozumiemy takie określenia jak „Pychotka”, „Mniam, mniam”, „Nieziemsko dobre” itd. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna! Gotowy? Zostań Ambasadorem Werther’s Original! Pamiętaj, że szukamy Ambasadorów do 30.03 – dlatego prosimy Cię o chwilę cierpliwości. O wynikach będziemy informować drogą mailową.

 

Jeśli chcesz dostać się do różnych kampanii daj znać w wiadomości prywatnej na fb a bardzo chętnie wyślę Ci zaproszenie :))

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Wariacje testowe

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Aneris

  8 marca 2016 o 10:48

  Tez dostałam informacje o tescie.Zglosiłam sie i teraz tylko czekac na ogłoszenie wyników.

   
 2. ~krystyna

  1 kwietnia 2016 o 20:07

  Nie wiem czy prima aprilis czy prawda .ale ten smak z dziecinstwa…..niepowtarzalny,niezapomniany ,jak tylko spotykam te cukiereczki w sklepie ,zaraz kupuje i wnukom dam niech wiedza co babci kiedys smakowalo …
  serdecznie pozdrawiam ..
  moze mi sie szczescie usmiechnie ….